Vyberte si z některého z produktů společnosti Adamson a nasaďte je ve virtuálním prostoru. Práce se systemem je jednoduchá a snadná, přesto máte na dosah ruky složité možnosti simulace. Potřebujete vytvořit ve spěchu projekt? Použijte funkci Auto Shoot a pracujte pouze ve 2D pro ještě rychlejší simulace. Sestavujete velký návrh pro klienta? Využijte naše 3D simulace s vysokým rozlišením různými způsoby - SPL, Time, Directivity, můžete dokonce umístit virtuální mikrofony kdekoli v prostředí! Blueprint AV ™ je nyní k dispozici jako nativní Java-run program pro platformy PC ™ i Mac ™

Design akcePomocí základních geometrických tvarů je každý schopen navrhnout prostor; od základního pole po komplexní strukturu. Když je potřeba design arény nebo stadionu, vícebodový povrch vám umožní snadno nastavit několik sklonů a vyvýšených ploch pomocí několika stisku kláves. Otočný povrch je k dispozici pro složité zaoblené oblasti a lze jej snadno připojit. Dokonce i základní geometrické tvary mají možnost obloukovitých hran, takže dopojení s vytvořenými povrchovými body již není problém.

SimulaceUmístění virtuálních reproduktorů do Blueprint AV ™ je jednoduché a rychlé. Funkce Auto Shoot je k dispozici pro snadné určení, kolik reproduktorů je potřeba pro konkrétní prostředí. Jakmile jsou vaše reproduktory zavěšeny, karta Mechanical řekne týmu pro rigging vše, co potřebují vědět. Požadovaná úroveň přesnosti je stanovena uživatelem, s rychlými výsledky u složitých návrhů. Velikost mřížky a rozlišení jsou dynamické. Pomocí funkce snímání uložíte více simulací pro snadné porovnání.

 

Stáhněte si zdarmaBlueprint AV je k dispozici zdarma. Vyberte svůj operační systém pomocí odkazu níže.Stažení zde

 

CHCETE PRACOVAT S PRODUKTY ADAMSON?


Kontaktujte nás